Poly Studio X – nowe rozwiązania dla wideokonferencji od Poly

Wideokonferencje to jeden z podstawowych sposobów komunikacji, stosowany w wielu firmach. Aby były one skuteczne i efektywne muszą odbywać się na najwyższym poziomie. Gwarantuje go nowoczesny sprzęt Poly Studio...

Wideokonferencje to jeden z podstawowych sposobów komunikacji, stosowany w wielu firmach. Aby były one skuteczne i efektywne muszą odbywać się na najwyższym poziomie. Gwarantuje go nowoczesny sprzęt Poly Studio X. Co go wyróżnia? Przeczytajcie.

Nowa jakość spotkań

Poly Studio X to seria terminali telekonferencyjnych zaprojektowanych z myślą o małych oraz średnich pomieszczeniach. Są praktyczne, wygodne i łatwe w użytkowaniu, a do tego zajmują niewiele miejsca. Do ich największych zalet, znacząco poprawiającym jakość spotkań należą:

 • Kamera zapewniająca obraz najwyższej jakości 4K oraz śledzenie mówiącej osoby i automatyczne kadrowanie,

 • Doskonałej jakości dźwięk pozbawiony szumów i echa,

 • Szybkie i łatwe przesyłanie różnorodnych plików – również bezprzewodowo,

 • Łatwa obsługa, działanie All-in-one,

 • Działanie bezprzewodowe – brak dodatkowego okablowania,

 • Kompatybilność z wieloma platformami do wideokonferencji,

 • Możliwość zapisywania treści w chmurze,

 • Dotykowy panel sterowania,

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i prostemu sposobowi obsługi pracownicy nie muszą tracić czasu na długotrwałe i męczące podłączanie czy instalowanie urządzenia. Wystarczy go ustawić na monitorze, podpiąć 3 kable (LAN, HDMI, i zasilanie) i jest ono gotowe do użycia. Korzystanie z niego nie wymaga również konieczności przejścia żadnych szkoleń.

Produkty dopasowane do potrzeb

Urządzenia Poly Studio X zostały stworzone tak, by sprawdzić się zarówno w niewielkich, jak i dużych pomieszczeniach:

 • Poly Studio X 30 – to nowoczesny terminal do wideokonferencji na małych przestrzeniach. Najlepiej sprawdzi się w grupie do 6 uczestników. Obsługuje 1 monitor i wyposażono go w zoom 4x.

 • Poly Studio X 50 – jest urządzeniem doskonałym do pomieszczeń o średniej wielkości. Optymalna ilość osób biorących jednocześnie udział w wideokonferencji to 10. Sprzęt posiada możliwość podłączenia dwóch monitorów oraz przybliżenie kamery 5x.

 • Poly Studio – zostało zaprojektowane z myślą o niedużych salach i pokojach narad. Idealnie sprawdzi się w przypadku spotkań do 6 osób. Urządzenie posiada 5-krotny zoom elektroniczny oraz szerokie, 120-stopniowe pole widzenia.

Poly Studio X to urządzenia kompatybilne z Microsoft Team. Umożliwiają również połączenie z usługami chmurowymi, dzięki zastosowaniu protokołów H.323. oraz SIP.

Funkcjonalność i elegancja

Dużą zaletą produktów Polycom jest również nowoczesny, efektowny design. Stonowana, uniwersalna kolorystyka powoduje, że dobrze się komponują z wystrojem każdego wnętrza biurowego, nadając mu profesjonalnego wyglądu. Niewielkie rozmiary powodują, że urządzenia są lekkie i kompaktowe. Dzięki zwartej obudowie „all-in-one” z łatwością można przenieść je w inne miejsce. Co jest szczególnie ważne teraz – w czasie trwania epidemii. Bez problemu można przetransportować urządzenie do firmy, gdy skończy się epidemia. Urządzenia Poly Studio X znajdują się w ofercie firmy VisionCube. Warto się z nimi zapoznać i wybrać ten, który najlepiej odpowie na nasze potrzeby. Polycom to sprzęt, który znacząco podnosi jakość pracy w każdym biurze.

Kategorie
Trendy
Brak komentarzy

Zostaw komenarz

*

*

Podobne wpisy